Pousada Recanto Armacao
W wygodnym hotelu Pousada Recanto Armacao Penha znajdziesz przechowalnię bagażu.
St. Michael Beach jest w około 3 km, a Praia do Manguinho znajduje się maksymalnie 5 min piechotą od tego hotelu. Do pobliskich atrakcji turystycznych należy również Praia da Cancela, w maksymalnie 550 metrach. Do najlepszych zabytków, które można tu zwiedzić, należy Castelo das Nacoes, położony 2 km od wygodnego hotelu.
W pokojach w Pousada Recanto Armacao znajdują się szafka, TV i klimatyzacja.
Podczas pobytu w obiekcie noclegowym goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Esquina Do Trapiche, w odległości 7 min spacerem, czy restauracja Mandu Choperia e Restaurante w odległości 8 min spacerem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Recanto Armacao?
Goście hotelu Pousada Recanto Armacao powinni wymeldować się o 10:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma hotel Pousada Recanto Armacao?
Basen jest dostępny w hotelu Pousada Recanto Armacao.